Fikiraktif Reklam Ajansı | Neler Yapıyoruz
reklam, marka, imaj, kurumsal, kimlik, logo, amblem, dijital, senaryo, metin, yazar, medya, planlama, indoor, outdoor, açıkhava, organizasyon, baskı, afiş, insert, katalog, broşür, antetli, dosya, kitap, dergi, bülten, defter, çanta, ambalaj, promosyon, ajanda, takvim, saat, kalem, usb, şapka, anahtarlık, web, tasarım, banner, sosyal, mailing, fotoğraf, film, prodüksiyon, video, animasyon
14495
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14495,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Neler Yapıyoruz

BİZ NE YAPIYORSAK, TUTKUYLA YAPIYORUZ

Bizim için her bir iş, aşkla eşdeğer.

Bu felsefeyle üstlendiğimiz her işi dört evrede yürütüyoruz ve her evrede

büyük bir heyecanla çalışıyoruz.

01
İLK BULUŞMA

Markanızı tanıyor olalım veya olmayalım, bizim için her yeni iş yeni bir aşktır. Bu nedenle heyecanımız büyük olabilir. Markanızın neye ihtiyacı olduğunu, nasıl bir yol çizmemiz gerektiğini öğrenmemiz için bu evre önemli.

02
FİKİR

Anlaşmamızı yapmamızın ardından en heyecanlı bölüme geçiyoruz. Markanızı farklılaştıracak parlak fikirleri üretmeye başlıyoruz. Fikiraktivitemizin tavan yaptığı evre tam da burası. Halk arasında “beyin fırtınası” olarak tabir edilen olay.

03
TASARIM

Parlak bir fikrin vücut bulduğu yer. Bu evrede fikirler konuşmaya başlıyor. Tabi bu, markanızın farkındalığını yükseltecek farklı tasarımlar ile yapılıyor. Kelimelerin, renklerin ve şekillerin ustaca harmanlandığı eğlenceli bir bölüm de diyebiliriz.

04
MUTLU SON

Mutfaktaki işimiz bitti, şimdi sıra pişirmeye geldi. Bu aşamada şekil almış, kıpır kıpır, hiperaktif fikirlerimizin üretimini yapıyoruz ve en hızlı şekilde size ulaştırıyoruz. Artık size de bu benzersiz lezzetin tadını çıkarmak kalıyor.

Sunduğumuz Hizmetler

reklam
REKLAM FAALİYETLERİ

Hedef kitlenizin zihninde markanızın doğru bir şekilde konumlandırılması ve akılda kalıcılığının arttırılması güçlü ve farklılaştıran reklam faaliyetleri ile mümkün. Fikiraktivitemizin taze, hiperaktivitemizin ise tavan yaptığı ajansımız tam da bu ihtiyaçlarınız için doğdu.

Marka İmajı ve Yönetimi
Kurumsal Kimlik Tasarımı
Logo / Amblem Tasarımı
Basılı ve Dijital Tasarımlar
Fotoğraf ve Film Prodüksiyonu
Senaryo ve Metin Yazımı
Medya Planlama ve Stratejisi
Indoor / Outdoor Uygulamalar
Organizasyon

baski
OFSET / DİJİTAL BASKI

İhtiyaç duyduğunuz tüm ofset ve dijital baskı hizmetlerini sunuyoruz. Tarafımızdan yapılan veya sizden gelen tasarım çalışmalarının yüksek kalitede baskılarını yürütüp teslimini yapıyoruz. Markanıza da bu profesyonel hizmet ile büyümek kalıyor.

Afiş ve Insert
Katalog ve Broşür
Antetli Baskılar
Cepli Dosya
Kitap ve Dergi
Defter ve Çanta
Ürün Ambalajı
Matbu Evraklar
Bina, Cam ve Araç Giydirme
ve Diğer Baskılı Ürünler

promosyon
PROMOSYON HİZMETLERİ

Marka imajınızın güçlenmesi noktasında en etkili araçlardan olan promosyon, farkındalığınız için de önemli bir yere sahip. Biz de bu önemin bilincinde olarak size en uygun ve etkili promosyon ürünlerini belirleyip farklı fikirlerimiz ile tasarlıyoruz.

Özel Promosyon Tasarımları
Ajanda ve Bloknot
Duvar ve Masa Takvimi
Çanta, Mousepad
Duvar Saati
Kalem, Magnet, USB Bellek
Kupa, Anahtarlık, Plaket
Şapka, T-shirt, Şemsiye
ve Diğer Promosyon Ürünleri

web
SOSYAL MEDYA / WEB

Web arayüz tasarımlarınızdan, teyzenizin bile kullandığı Facebook’a kadar birçok interaktif ihtiyaçlarınıza etkili çözümler üretiyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi
Web Arayüz Tasarımı
Banner Tasarımı
Mailing Tasarımı

produksiyon
FOTOĞRAF / FİLM PRODÜKSİYONU

Fotoğraftan animasyona, etkili prodüksiyon hizmetlerini çılgın fikirlerimizle besleyerek markanızın değerine değer katıyoruz.

Fotoğraf Çekimi
Kurumsal Tanıtım Filmi
Reklam Filmleri
Video Animasyon

info
ÇOK DAHA FAZLASI

Çok daha fazlasını mı istiyorsunuz? Hayal gücümüz gibi hizmette de sınırımız yok. Neye ihtiyacınız varsa var gücümüzle çözmek için çalışıyoruz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki butona tıklayıp bizimle iletişim kurmak…