Fikiraktif Reklam Ajansı | Fikiraktif yükseliyor!
Şubat 2012'de parlak bir fikir olarak dünyaya gelen Fikiraktif bugün, büyük bir tutkuyla yükselişe geçti! Kuruluşunu Ağustos 2015'de gerçekleştirdiğimiz Fikiraktif Reklam Ajansı, iki aylık bir süre içerisinde Bilişim Vadisi, Yıldız Entegre, Roto, Filli Boya, Aytemiz gibi seçkin markalarla çalışmaya başladı. Yakın bir gelecekte de Doğanlar Yatırım Holding bünyesinde bulunan Kufta Biga Köstesi'ni de ailenin bir parçası yapmaya hazırlanıyor. Bunun yanı sıra bir çok büyük firma ile de görüşmeler devam ediyor.
fikiraktif,reklam, ajans, hizmet, güçlü, dinamik, hiperaktif,
1
post-template-default,single,single-post,postid-1,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Fikiraktif yükseliyor!

Şubat 2012’de parlak bir fikir olarak dünyaya gelen Fikiraktif bugün, büyük bir tutkuyla yükselişe geçti!

Kuruluşunu Ağustos 2015’de gerçekleştirdiğimiz Fikiraktif Reklam Ajansı, iki aylık bir süre içerisinde Bilişim Vadisi, Yıldız Entegre, Roto, Filli Boya, Aytemiz gibi seçkin markalarla çalışmaya başladı. Yakın bir gelecekte de Doğanlar Yatırım Holding bünyesinde bulunan Kufta Biga Köftesi‘ni de ailenin bir parçası yapmaya hazırlanıyor. Bunun yanı sıra bir çok büyük firma ile de görüşmeler devam ediyor.

Hayalperest, yenilikçi ve daima yükselişi hedefleyen ajansımız, aynı zamanda ayakları yere sağlam basan felsefesiyle yola çıkmış bulunuyor. Artık en taze haberleri, yenilikleri, farklı paylaşımları şu günlerde yayına başlayan web sayfamızdan, Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Sürekli dile getirdiğimiz gibi: Hiperaktif fikirler, Fikiraktif bir bünyede toplandı. Artık tutabilene aşkolsun 🙂

Yorum Yapılmamış

Bir Yorum Yaz